Прямоточний (спортивний) вихлоп

pryamotochniy_glushitel_kiev.jpg (28 KB) Деякі тюнінгують глушник, бажаючи привнести оригінальність у дизайн та покращити заводські параметри, інші прагнуть кардинальних змін. Одним з таких видів тюнінгу вихлопної системи є заміна штатної вихлопної системи (назад потокової) на прямоток або спортивний глушник. В результаті чого отримуємо агресивне звучання та більш динамічну роботу двигуна.

Принцип дії прямоточної системи залежить від її будови, що зводить до мінімуму опір потоку вихлопних газів. Цей ефект досягається завдяки використанню переважно прямих труб, у тому числі з великим діаметром. Пропускна здатність підвищується за рахунок згладжених вигинів, зменшення стиків, а також відсутності шумопоглинача (колектора). Робота останнього компенсується конструкцією прямоструму.

Ця послуга обійдеться автолюбителям від 1600 до 8000 грн.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПРЯМОТОЧНОГО ГЛУШНИКА

kupit_pryamotok_kiev.jpg (44 KB) Змусити тюнінгований глушник звучати як машину екстра-класу, зробивши звук двигуна більш насиченим, завдання набагато складніше, ніж здається на перший погляд, і потребує певного досвіду.

Спортивні (прямоткові) випускні системи відрізняються за формою, величиною і внутрішнім набиванням, що істотно впливає на звук вихлопу, визначаючись з вибором, слід це враховувати. Тюнінг вихлопу також безпосередньо залежить від габаритів машини та об'єму двигуна.

Деякі системи дозволяють збільшити потужність, але можуть скоротити момент, що крутить, і негативно позначиться на динаміці роботи мотора. Наприклад, якщо діаметр прямотоку більше, ніж дозволяє об'єм двигуна, це порушує послідовність імпульсів і правильний потік газів, що виходять.

Замінюючи штатну спортивну конструкцію, потрібно також зробити необхідні розрахунки, щоб тюнінг не позначився на кліренсі.

Якщо Вас зацікавив тюнінг глушника, ми завжди готові проконсультувати щодо можливих варіантів та надати найкращий сервіс.