Чип тюнинг

chip_tuning_kiev.jpg (34 KB) Чіп тюнінг - еволюційний розвиток вашого авто!

Поліпшити продуктивність вашого авто, оптимізувавши роботу двигуна, можна завдяки новітнім технологіям та послузі чіп тюнінгу.

Комплекс наших послуг з чіп тюнінгу:

 1. Збільшення потужності двигуна та крутного моменту (Stage1, Stage 2).
 2. Програмне відключення фільтрів сажі DPF FAP, клапана рециркуляції відпрацьованих газів EGR, вихрових заслінок, заднього кисневого датчика (лямбда-зонда).
 3. Вимкнення задніх кисневих датчиків (перепрошивка під євро-2).
 4. Усунення заводських помилок у програмах управління.

Ми використовуємо сучасні технології та передові розробки програмного забезпечення.

uvelichenie_moshnosti_dvigatelya.jpg (386 KB)

Перепрошивка ЕБУ дозволяє досягти наступних результатів:

 • Більшої маневреності та динамічності.
 • Нарощування потужності двигуна. На турбованих, бензинових та дизельних двигунах до 20-40%, а на авто з атмосферними двигунами – в межах 10%.
 • Збільшення моменту, що крутить, і максимальної швидкості за рахунок зняття або зсуву обмежень швидкості і оборотів.
 • Скорочення час розгону, покращення режиму холодного запуску.
 • Зменшення паливних витрат на 3-20%, залежно від режиму експлуатації автомобіля.
 • Оптимізація функції режиму холостого ходу, в тому числі ДВЗ.
 • Підвищена чутливість педалі газу та відсутність ривків ходу авто.
 • Стабілізація роботи вентилятора охолодження.

Мінусом цього тюнінгу є зниження економ.

 

chip_tuning_ebu.jpg (70 KB) Що таке чіп тюнінг? Давайте розумітися.

Чіп тюнінг - це зміна налаштувань системи керування двигуна шляхом перепрошивки програм електронного блоку керування (ЕБУ) за допомогою комп'ютера та спеціальної програми.

Управління та контроль роботи системи запалювання, подачі палива та ін. виробляється автомобільним комп'ютером, основу якого лежить носій програм – чіп (мікросхема). Виконуючи маніпуляції з технічними характеристиками силових пристроїв через ЕБУ, можна оптимізувати роботу системи запалення, відкоригувати співвідношення паливної суміші, а також тиск у турбодвигунах. Поліпшити показники роботи коробки і змінити роботу системи контролю токсичних викидів.

Змінюючи параметри та виконуючи перепрошивку чіпа, ми й отримуємо бажаний результат у покращенні динаміки та підвищення потужності авто без шкоди для ресурсу.

Зміна оригінальної (заводської) програми на тюнінгову потрібна також за зміни конфігурації авто: заміна форсунок, зміна виду палива, установка турбіни та ін. У разі видалення фільтра сажі необхідно програмне відключення датчиків тиску і температури, при видаленні каталізатора - кисневого датчика.

dobavlenie_moschnosti_dvigatelya.jpg (52 KB)

Процес чіп тюнінгу

Застосування програмного тюнінгу можливе як у машинах з бензиновим, так і дизельним двигуном, за наявності електронної системи упорскування палива. При прошивці важливо врахувати індивідуальні параметри тієї чи іншої моделі. Доступ до ЕБУ виконується через спеціальний роз'єм, що дозволяє провести діагностику та корекцію штатної програми. У деяких моделях необхідно демонтувати блок керування.

Чіп тюніг – робота складна, що вимагає глибоких знань та розуміння особливостей конкретного двигуна, його резерви та слабкі місця. Інакше можна перевищити безпечні межі та привести систему до серйозних поломок.

Ціна чіп тюнінгу

Ціна питання зміни програмного забезпечення блоку управління може значно відрізнятися залежно від марки машини, електронно-технічних параметрів, типу двигуна, бажаного результату та поставлених завдань. Наприклад, ціна відключення задніх кисневих датчиків становитиме від $100 до $350. Сам процес потребуватиме близько 2 - 6 годин тимчасових витрат.

Сьогодні чіп тюнінг став доступною та корисною послугою. Якщо ви вирішили звільнити прихований потенціал свого автомобіля, звертайтесь до нас! Ми гарантуємо якісне та професійне вирішення ваших питань без ризику.

Чіп тюнінг не тільки змінить технічні характеристики вашого авто, але також дозволить змінити стиль їзди, відчути комфорт та отримати задоволення від водіння.