Заміна резонатора

kupit_rezonator_kiev.jpg (100 KB)

Навіщо потрібний резонатор глушника в автомобілі?

Резонатор або як його часто називають середнім глушником, найчастіше розташований безпосередньо за каталізатором. Основна функція резонатора - зниження рівня шуму та первинна обробка потоку вихлопних газів за допомогою використання замкнутих порожнин, які з'єднані численними отворами і розташовані в безпосередній близькості з трубопроводом. У резонаторі потік газу різко розширюється, це сприяє згладжуванню ударної хвилі за рахунок протитиску. Потім потік прямує у задній глушник. Таким чином, гасячи первинний тиск, резонатор також сприяє охолодженню та уповільненню потоку газів.

Найчастіше резонатор виходить із ладу через перегрівання. Якщо каталізатор забирається і його нічим не замінюють, то ефект, що пламегася, який виробляв каталізатор, відбувається в резонаторі, основне завдання якого прибирати резонанс. У результаті деталь може вигоріти за лічені місяці.

Крім того, як і інші частини глушника, резонатор зазнає механічних пошкоджень в результаті ударів, а також корозії через перепади температур і попадання на вихлопну систему солі, води та реагентів.

Від хорошої роботи резонатора залежать не тільки рівень шуму, що видається автомобілем, але термін служби всієї вихлопної системи авто, а також потужність двигуна. Тому ми рекомендуємо звертатися до наших професіоналів, щоб купити, відремонтувати або замінити резонатор. Ми гарантуємо Вам високу якість та довговічність! Телефонуйте, не відкладайте!

Всі роботи щодо встановлення, ремонту та заміни резонаторів виконуються з використанням сучасних технологій та якісних матеріалів.