Ремонт колектора

Вийшов з ладу   колектор?  

Рекомендуємо не зволікати з ремонтом і звернутися до професіоналів.

 

Колектор   - Найважливіший елемент вихлопної системи. Його основною функцією є відведення вихлопних (незгорілих токсичних) газів з камер згоряння кількох циліндрів в одну трубу. А також забезпечення ефективного продування та наповнення камер згоряння.

 

Виділяють два типи колекторів: цільний (виготовляється з жароміцного чавуну) і ефективніший і надійніший трубчастий (з нержавіючої сталі або кераміки). Ми працюємо переважно з колекторами, виготовленими із сталі.  

 

РЕМОНТ КОЛЕКТОРА

Для продовження терміну служби колектора дуже важливими є своєчасна діагностика та ремонт колектора. Наші фахівці запропонують найбільш раціональне та економічно вигідне рішення та усунуть проблему.  

Ми знаходимо та усуваємо не лише несправність, а й її причину! Наприклад, 90% колекторів виходять з ладу через недостатню прохідність каталізатора, який може бути забитий або оплавлений, і перешкоджати виходу відпрацьованих газів. Це призводить до збільшення температурного навантаження на колектор, його прогорання та утворення тріщин. Також в результаті перепаду температур утворюється конденсат, а потім іржа, яка може спровокувати серйозну поломку до несподіваної зупинки автомобіля.

 

Несправність колектора може бути спричинена деформацією:

• замикання колекторних пластин;

• порушення герметичної форми;

• виступ міжпластинкової ізоляції над іншими пластинами;

• оплавлення та знос пластин.

Чому важливо ремонт випускного колектора робити у профільному СТО?

При неправильній установці колектора порушується розподіл навантаження (адже колектор несе тяжкість турбіни та частково вихлопу), тим самим провокуються механічні пошкодження: розрив зварювальних швів і відрив фланців. Усунення тріщин також потребує чіткого дотримання зварювальних технологій. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені як виконані роботи.

 

Телефонуйте - ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять, і запишемо на будь-який зручний для Вас час.

Чисте повітря в салоні та безперебійна робота двигуна – це Ваша впевненість, безпека та комфорт на дорозі! Ремонт «запущеної» вихлопної системи обійдеться значно дорожче.