Регульована електрозаслінка для вихлопу

Регульована електрозаслінка для вихлопу з пультом дистанційного керування - це ідеальна альтернатива для автолюбителів, які поважають комфорт, тишу в автомобілі, але й не хочуть втрачати звук там, де можна дати газу і показати всю звукову міць.  

Управляти заслінкою просто. За допомогою натискання кнопки на пульті ви зможете змінювати режими на «комфортний, міський» і «гучніший, спортивніший».  

У закритому положенні заслінка перешкоджає проходженню вихлопних газів, знижуючи рівень шуму та автомобіль працює у «тихому» режимі.   Варто натиснути на кнопку і при відкритті заслінки вихлопні гази виходять безпосередньо, обминаючи резонатор та глушник, і ми отримуємо прямоточний агресивний звук. І як бонус, у «гучному» режимі підвищується потужність та економічність двигуна, оскільки виключається опір у вихлопній системі.

Таким чином, ми маємо регульований вихлоп без особливих зусиль.

IMG_0109.JPG (434 KB)

ІНТЕГРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЗАСЛОНКИ

Якщо у вас немає достатнього досвіду, ми не рекомендуємо встановлювати заслінку самостійно. Це завдання набагато складніше, ніж на перший погляд, і вимагає допомоги фахівців.  

Процес інтегрування заслінки у вихлопну систему пов'язаний із низкою нюансів, що потребують індивідуального підходу до кожної моделі авто. Наприклад, слід враховувати місце монтажу і чітко розраховувати розміри, щоб уникнути негативних наслідків, таких як перегрів або звук звукового теплового зазору клапана в трубі. Також важливо правильно враховувати компонування, щоб уникнути дотику до інших компонентів системи. Та й саме підключення в електричний ланцюг автомобіля не всім може бути "по зубах".

Звертаючись до нашого профільного сервісу, ви можете бути впевнені в правильності вибору та встановлення деталі.

Ціна інтеграції електрозаслінки залежить від компонування вихлопної системи, побажання по звуку та завдання щодо побудови прямоточної магістралі.
Напишіть нам назву свого автомобіля, рік, об'єм двигуна, тип палива – і ми зробимо прорахунок вартості.

Або дзвоніть, проконсультуємо!

А краще приїжджаєте до нас, зробимо діагностику, огляд та запропонуємо найкраще рішення!

+38 (093) 256-19-05

+38 (098) 086-05-81

+38 (095) 342-90-91

+38 (044) 537-13-29

м. Київ, вул. Клеманська, 1 (Лівий берег)

На жаль, камера не передає всю повноту звуку. Рекомендуємо слухати звук у навушниках.