Резонатори

Вам необхідно купити новий резонатор чи замінити пошкоджений? Тоді звертайтеся до нас, ми гарантуємо якість продукції та виконаних робіт.

Навіщо потрібний резонатор глушника в автомобілі?

Резонатор або як його часто називають середнім глушником, найчастіше розташований безпосередньо за каталізатором. Основна функція резонатора - зниження рівня шуму та первинна обробка потоку вихлопних газів за допомогою використання замкнутих порожнин, які з'єднані численними отворами і розташовані в безпосередній близькості з трубопроводом. У резонаторі потік газу різко розширюється, це сприяє згладжуванню ударної хвилі за рахунок протитиску. Потім потік прямує у задній глушник. Таким чином, гасячи первинний тиск, резонатор також сприяє охолодженню та уповільненню потоку газів.

Найчастіше резонатор виходить із ладу через перегрівання. Якщо каталізатор забирається і його нічим не замінюють, то ефект, що пламегася, який виробляв каталізатор, відбувається в резонаторі, основне завдання якого прибирати резонанс. У результаті деталь може вигоріти за лічені місяці.

Крім того, як і інші частини глушника, резонатор зазнає механічних пошкоджень в результаті ударів, а також корозії через перепади температур і попадання на вихлопну систему солі, води та реагентів.

Ми пропонуємо:

• швидку та об'єктивну оцінку стану Вашої вихлопної системи

• ремонт резонатора;

• заміну резонатора;

• встановлення резонатора;

• тюнінг резонатора;

• лояльні ціни резонатора;

• гнучку систему знижок для постійних клієнтів;

• професійну допомогу у підборі деталей;

• оперативність та гарантію якості;

• продаж та доставку замовлення в будь-яку точку України.

Також ми готові вирішити будь-яку позаштатну ситуацію, пов'язану з роботою резонатора чи будь-якої іншої частини вихлопної системи. В тому числі замовити необхідну деталь з нестандартними характеристиками.

Всі роботи щодо встановлення, ремонту та заміни резонаторів виконуються з використанням сучасних технологій та якісних матеріалів.

До Ваших послуг широкий вибір продукції від провідних виробників. Ми виконуємо ремонт та заміну резонаторів в іномарках та вітчизняних авто всіх існуючих вихлопних систем (в т.ч. резонатор ваз).

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами та уточнити у наших менеджерів наявність та вартість необхідної Вам деталі, а також отримати відповідь щодо інформації, що Вас цікавить.

Від хорошої роботи резонатора залежать не тільки рівень шуму, що видається автомобілем, але термін служби всієї вихлопної системи авто, а також потужність двигуна. Тому ми рекомендуємо звертатися саме до наших професіоналів, щоб купити, відремонтувати або замінити резонатор. Ми гарантуємо Вам високу якість та довговічність! Телефонуйте, не відкладайте!