Каталізатори

• Видалення каталізатора, заміна каталізатора на полум'ягасник (стронгер)

• Заміна стільникової частини каталізатора
• Вимкнення та видалення фільтра сажі
• Перепрограмування (перепрошивка) блоку керування вихлопною системою (лямбда-зонд) під стандарт Євро-2, 3, 4
• Встановлення емулятора другого лямбда-зонда (обманка)
• Дистанційна заміна каталізатора (по Україні)

Якщо Ви зіткнулися з проблемою поломки каталізатора, фільтра сажі або будь-якої іншої деталі вихлопної системи, Ви зробите правильний вибір, звернувшись до нас. Кваліфікована допомога наших спеціалістів та грамотна діагностика допоможе Вам уникнути серйозних проблем. Зокрема таких, як несправність двигуна або інших елементів випускної системи. Ми підходимо до поломки комплексно і при необхідності налагоджуємо роботу всього випускного тракту, а не лише окремої її частини. Виконуємо заміну, видалення каталізаторів, фільтрів сажі у всіх існуючих вихлопних системах.
Ціна каталізатора залежить від матеріалу основи стільникової частини (метал, кераміка), розміру каталізатора та об'єму двигуна. Ми використовуємо стільники на металевій основі, які є каталізаторами нового покоління. Вони стійкі до неякісного бензину (домішки сірки, всілякі присадки та біобензин). Надаємо на них гарантію 100 тис. пробігів. Також застосовуємо керамічні стільники із гарантією на 60 тис. пробігу. Методи заміни каталізатора: 1. Встановлення оригінального каталізатора. Дорогий варіант: ремонт обійдеться від 1000 євро за один каталізатор. У автомобілях об'ємом понад 2-3 л передбачено від двох до чотирьох каталізаторів. І це за відсутності повноцінної гарантії.
2. Заміна стільникової частини (робочої частини нейтралізатора). Каталізатор найчастіше йде як цільна запчастина з колектором чи приймальною трубою. Але змінювати всю конструкцію, як правило, не потрібно. Оскільки найчастіше виходить з ладу лише стільникова пігулка, яку вварюють у штатну деталь. Таким чином замінюється невелика частина вихлопної системи (каталізаторний бочок), а не вся приймальна труба. Через це вартість даного варіанту заміни каталізатора значно дешевша за оригінальний і становить близько 4000 – 9000 грн. При цьому за структурою він аналогічний штатному і не поступається оригіналу за експлуатаційними характеристиками.
3. Видалення каталізатора, заміна каталізатора на пламегасник (бюджетний варіант – від 1600 до 3200 грн). Вітчизняні норми допускають як роботу двигуна без штатного каталізатора, і повну його відсутність. Тому багато хто приходить до вирішення повного видалення нейтралізатора і заміні його на запчастину, яка виконує ефект, що пламегасить. Конструкцію полум'ягасника ми виготовляємо на базі "рідного" корпусу оригінального каталізатора: "кат" розкривається по периметру і проводиться заміна керамічних стільників на систему полум'ягасника. Це значно покращує шумоізоляцію, якість роботи та зберігає довговічність вихлопної системи.
Полум'ягасник без проблем встановлюється на моделі з Євро-2, Євро-3. Але при встановленні на автомобілі з Євро-4 потрібна адаптація під стандарти СО для коректної роботи другого кисневого датчика, що стоїть після каталізатора, який відсутній у Євро-2 та Євро-3. Для цього необхідна установка емулятора (обманки) або переналаштування (перепрошивка) програми другого лямбда-зонда в блоці керування двигуном з норми Євро-4 на Євро-2. Гарантія на цей варіант – 2 роки.
Дистанційна заміна каталізатора
Наше СТО надає можливість дистанційної заміни каталізатора. Якщо клієнт знаходиться в іншому населеному пункті і не має можливості безпосередньо приїхати до нас, тоді демонтується проблемна зона (частина приймальної труби в якій знаходиться каталізатор або колектор з каталізатором) та надсилається нам будь-якою транспортною компанією ("Нова пошта", "Інтайм", САТ та ін.). Ми робимо заміну стільникової частини та висилаємо готову до встановлення запчастину назад. Вся процедура займає за часом до 2 днів, залежно від термінів доставки. Безпосередньо робота із заміни – 2-4 години.
Уточнити ціну каталізатора та робіт, а також зробити попередній запис на обслуговування, Ви можете зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті або скористатися кнопкою зворотного зв'язку.

Співробітники нашого сервісу дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, і допоможуть прийняти рішення про необхідність заміни каталізатора і визначитися з оптимальним варіантом для Вашого автомобіля.

Ознаки несправного каталізатора:

• Специфічний звук під дном автомобіля при працюючому двигуні.

• Характерний запах вихлопних газів.

• "Плавання" або ривки стрілки тахометра під час роботи на холостому ходу.

• Зниження потужності та обертів або відмова запуску двигуна.

• Механічні пошкодження корпусу каталізатора.

• Збільшення витрат палива.

• Запеклий колір корпусу каталізатора (перегрів).

• Сажа на вихлопній трубі.

• Загоряння сигналу чек (check engine).

Декілька простих порад, які дозволять збільшити термін служби каталізатора:

• Регулярний техогляд та своєчасна діагностика.

• Заміна свічок запалювання.

• Використання якісного палива.

• Виключайте застосування добавок до палива, які протипоказані за наявності каталізатора.

• Уникайте механічних пошкоджень – удар дном.

• Уникайте різких перепадів температури – контактів із холодною водою чи снігом.

На тривалість терміну служби каталізатора крім умов експлуатації дуже впливає якість купленого товару та його професійна установка. Тому довіряйте професіоналам та будьте впевнені у Вашому автомобілі!

ОБЕРІТЬ НИЖЧЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ: