Глушники

Підберемо або виготовимо глушник на будь-який автомобіль, будь-якого року випуску.

Увага! Ціни на глушники можуть змінюватися, будь ласка, уточнюйте у наших менеджерів.

Сайт періодично наповнюється та оновлюється, якщо Ви не знайшли необхідної запчастини, послуги чи інформації - передзвоніть н


Ніхто не застрахований від такої неприємності, як вихід з ладу глушника. Зупинивши увагу на нашій продукції, Ви зробили правильний вибір.

У нас можна підібрати та купити глушник для будь-якої моделі автомобіля (в т.ч. глушник ваз ) за прийнятними цінами, а також насадки на глушник . Провести ремонт глушника або виготовити глушник на замовлення . А також провести повну діагностику, тюнінг та при необхідності заміну глушника . Ми гарантуємо якість установки та пропонованих деталей.

Фахівці нашого автосервісу одні з найкращих у цій галузі. За час роботи ми зарекомендували себе як команду професіоналів. Звертаючись до нас, Ви отримуєте бездоганну якість в обслуговуванні та надійність у виконанні робіт. Якщо стан дозволяє, ми даємо друге життя «рідним» запчастинам.

Ми працюємо з кількома виробниками в кожній лінійці продукції, тому наші клієнти завжди можуть підібрати запчастини відповідно до своїх потреб та можливостей. Серед наших постійних клієнтів довіряють глушники таких перевірених брендів як Bosal (Угорщина), Polmostrow, Walker, Edex (Польща), SKS (Україна) – оптимальне співвідношення ціни та якості (глушник ціна). Глушники зроблені переважно з корозіїстійкого алюмінієвого сплаву стійкого до іржавіння та згоряння при високих температурах.

Крім глушників також представлений широкий спектр комплектуючих вихлопної системи - прямоточний глушник , каталізатори, резонатори, гофри, пламегасники (стронгери), колектори (прийомні труби).

Для наших постійних клієнтів передбачено знижки.

Ми здійснюємо доставку глушників Києвом та іншими регіонами України.

Звертайтеся до нас, ми впевнені, що зможемо вирішити всі питання, пов'язані з системою вихлопу Вашого автомобіля. Ми завоювали довіру наших постійних клієнтів високим рівнем обслуговування та доступністю цін. Нас рекомендують друзям та знайомим.

Більш детальну інформацію про глушники ви можете прочитати у статті «Як правильно вибрати глушник?» та « Ремонт глушника » .